НОВА МОДЕЛЬ ШОССЕЙНОГО БАЙКУ FELT - FR


 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ FR

11 тисяч миль, 647 годин, 3 мільйона 100 тисяч обертів педалей в рік. Велосипед FR - це найкращий в світі гоночний шосейний велосипед, коли-небудь розроблений компанією Felt. Велосипед і гонщик, як одне ціле - інструмент з неперевершеною ефективністю. FR - результат тривалої роботи інженерів Felt зі створення найшвидшого велосипеда для гонок зі спільним стартом.

ВПЕВНЕНІСТЬ

Флагманскі шоссейні велосипеди Felt вигравали не один етап Grand Tour, незліченну кількість аматорських гонок і безліч разів були першими в спонтанних міських спринтах. Але зараз рівень конкуренції в велоспорті вище, ніж будь-коли раніше. Від професійного пелотону, до спонтанних гонок, їзда на найвищому рівні вимагає гармонійного союзу між людиною і велосипедом, між двигуном і механізмом. Саме тому в компанії Felt поставили собі за мету створити найжорсткіший, легкий і найбільш ефективний шосейний велосипед в світі.

ДОСКОНАЛІСТЬ

Інженери розробили повністю нову модель, почавши з чистого аркуша. Його гоночна геометрія забезпечує бездоганну керованість. Зручна посадка задовольнить вимоги практично будь-якого гонщика і дозволить зберегти сили для фінішного спринту після довгого заїзду. Для створення FR команда інженерів Felt взяла багаторічний досвід роботи з карбоном, сучасне комп'ютерне моделювання, яке використовується в Formula 1 і випробування в аеродинамічній трубі. Новий велосипед пройшов безліч лабораторних тестів, а також був випробуваний професійними спортсменами на змаганнях найвищого рівня. З ефективним педалюванням і досконалим управлінням Felt FR є ідеальним інструментом для сучасного шосейного гонщика.

 

ТЕХНОЛОГІЇ FR

 


 


TEXTREME CARBON FIBER (КАРБОНОВЕ ВОЛОКНО БРЕНДА TEXTREME)

 

Інженери Felt вибрали найпередове обладнання і програмне забезпечення, що використовується в створенні болідів Formula 1, щоб виробляти рами і компоненти з High-End матеріалу TeXtreme®. У TeXtream® використовується запатентований метод накладення волокон Spread Tow - плоскі стрічки замість традиційного плетіння. Використовуючи дану технологію плетіння, а так само методи виготовлення сверхточної матриці Inside Out, конструктори Felt домоглися значного зменшення кількості сполучної смоли, тим самим знизивши вагу велосипеда. В рамах і компонентах з TeXtreme © Felt використовують найтонші вуглецеві волокна з різними властивостями. Накладаючи волокна один на одного під різними кутами інженери можуть надати унікальні властивості різних зон, щоб отримати раму з унікальними характеристиками жорсткості, міцності при наднизькій вазі.

 

 

BB386EVO FOUNDATION

 

 

У велосипеді Felt використовується стандарт каретки BB386EVO, який запозичений з байків для циклокросса. Ширина каретки 86мм, забезпечує максимальну ефективність педалювання і передачу енергії гонщика. Використання стандарту BB386EVO дало можливість інженерам Felt досліджувати нові варіанти конструкцій і форми труб, щоб збільшити жорсткість і ефективність рами і велосипеда в цілому, а так само залишити більший зазор для покришки.

 

 

ЗАДНІЙ ТРИКУТНИК

 

Задній трикутник FR спроектований для забезпечення максимального зчеплення з дорогою і ефективності велосипеда. Це забезпечується, завдяки переміщенню гальма з містка на верхніх пір'їв на кареточний вузол. В результаті конструкція пір'я з кріпленням до верхньої труби, і без поперечного містка, дозволила надати рамі унікальні властивості поперечної жорсткості і поздовжньої податливості. Це забезпечує гонщику додатковий комфорт, не на шкоду ефективності, а велосипеду кращу керованість в поворотах і відмінний контакт з поверхнею на нерівній дорозі.

 

 


ЕФЕКТИВНЕ ШАССІ
 
 
Кожна труба і вузол на FR розроблена, виготовлена і протестована для досягнення максимальної ефективності їзди. Асиметричні нижні пір'я розроблені з урахуванням впливу навантажень від трансмісії на задній трикутник. Вертикальна податливість вилки знижує втому гонщика на нерівній дорозі. Щоб створити найкращий шосейний велосипед, кожна деталь Felt FR доведена до досконалості.

 

 


ГОНОЧНА ГЕОМЕТРІЯ

 

 

Флагманські шоссейники від Felt завжди славилися своєю агресивною геометрією, відповідної жорстким вимогам найскладніших гонок. Кути рульової і підсідельною труби забезпечують відмінне управління і максимально ефективну позицію гонщика.

 

 


ЗАЗОР ДЛЯ ПОКРИШОК

 

 

Високий рівень гонщик вибирає обладнання яке оптимально підходить для конкретної гонки або тренування. За стандартом ISO відстань між покришкою і рамою повинно бути не менше 4 мм, тобто y FR допускається ширина покришки до 28мм.

 

 

 


ПРОВОДКА ТРОСІВ

 

 

У велосипеді Felt FR чітко продумана внутрішня проводка тросів, яка сумісна з усіма стандартами трансмісій, існуючими на ринку. Вона підійде для механічних і електричних систем перемикання та розрахована як на одну, так і на дві зірки на шатунах. Місця входу проводки в раму ретельно ущільнені, щоб уникнути попадання вологи і бруду всередину рами.

 

 


СВІТЛОВІДБИВАЮЧІ ЕЛЕМЕНТИ

 

 

Не завжди подорож на велосипеді закінчується в світлий час доби. Саме для таких випадків Felt додали на велосипед світловідбиваючі вставки. Спільно з провідним виробником компонентів, Felt розробив кастомную обмотку керма, яка має вставки, що світяться в темряві.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 04.10.2016