НОВА МОДЕЛЬ ШОССЕЙНОГО БАЙКУ FELT - VR


 

 

 

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ VR

VR являє собою новий погляд на катання на велоcипеді. Felt змінили сприйняття місцевості, відстані, рельєфу і часу, збуджуючи нашу цікавість перевірити межу своїх можливостей. Цей велосипед створений для того, щоб рухатися вперед, вивчати і розвиватися разом з ним. VR - це ваш надійний супутник від світанку і до заходу сонця.

ПОЇХАЛИ

Шосейний велоспорт еволюціонує. Велосипедисти з усього світу як ніколи раніше експлуатують і випробовують на міцність своє обладнання, проводять все більше часу досліджуючи нові маршрути. Надихнувшись цими райдерами, Felt створив VR - самий універсальний шосейний велосипед для тривалих поїздок коли небудь створених в світі. Спираючись на десятиліття розробок та інновацій вуглецевого волокна (карбону) і використовуючи ідеальну геометрію, команда інженерів Felt ретельно продумали кожну модель VR. В результаті вийшов велосипед з ідеальним балансом ефективності та комфорту, який по-праву можна вважати наступним кроком в еволюції шосейного велосипеда.

 

ПРИГОДИ

У пошуках нових шляхів, велосипедисти вимагають все кращого технічного оснащення. Сучасний велосипед повинен бути готовий до будь-якої ситуації на його шляху. Для досягнення цієї мети VR вводить нову еру можливостей велосипеда. VR оснащений новітніми технологіями, такими як дискові гальма, широкі покришки для неперевершеного контролю, комфорту і впевненості. VR також обладнаний компактною трансмісією. Це забезпечує гонщикам ідеальну передачу для підйому з співвідношенням 1: 1, таким чином надаючи можливість подолати різноманітні форми рельєфу і нахили під час їзди. І все це без шкоди для набору передач, необхідних для швидкої дорожньої їзди.

РОЗВИТОК

Чим довше Ви їдете, тим далі від повсякденних проблем. Тому VR використовує безліч інтегрованих опцій, в тому числі кріплення крил для захисту від негоди, а також кріплення для сумки на верхній трубі рами, (інструментів або продуктів харчування). Чим частіше ви їздите, тим більше ви будете цінувати всі тонкощі технічного оснащення, такого як інноваційна внутрішня проводка тросів, яка сумісна з усіма трансмісіями в світі. Дизайн VR має безліч цікавих естетичних акцентів, які дозволяють його власнику завжди бути в центрі уваги.

 

ТЕХНОЛОГІЇ VR

VR має ідеальну геометрію для тривалих поїздок з унікальним балансом комфорту і ефективності. Як всі шосейні велосипеди нового покоління, Felt VR оснащений компонентами, які підходять для будь-яких умов їзди. Інженери Felt розширили межі застосування шосейного велосипеда, даючи можливість райдерам відкривати для себе нові можливості, вибирати більш складні і цікаві маршрути.

 

TEXTREME CARBON FIBER (КАРБОНОВЕ ВОЛОКНО БРЕНДА TEXTREME)

Інженери Felt вибрали  найпередове обладнання і програмне забезпечення, що використовується в створенні болідів Formula 1, щоб виробляти рами і компоненти з High-End матеріалу TeXtreme®. У TeXtream® використовується запатентований метод накладення волокон Spread Tow - плоскі стрічки замість традиційного плетіння. 

 

Використовуючи дану технологію плетіння, а так само методи виготовлення сверхточной матриці Inside Out, конструктори Felt домоглися значного зменшення кількості сполучної смоли, тим самим знизивши вагу велосипеда. В рамах і компонентах з TeXtreme © Felt використовують найтонші вуглецеві волокна з різними властивостями. Накладаючи волокна один на одного під різними кутами інженери можуть надати унікальні властивості різних зон, щоб отримати раму з унікальними характеристиками жорсткості, міцності і податливості водночас.
 
 
 
ЗРУЧНА ГЕОМЕТРІЯ, МАКСИМАЛЬНАЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ

VR побудований з геометрією орієнтованою на тривалі заїзди - завалений кут підсідельною і рульової труби додасть велосипедисту додатковий контроль і впевненість на дорозі. Висока рульова труба робить посадку гонщика рівнішою, проте залишається можливість зробити її більш агресивною за рахунок перестановки кілець виносу. Інженери Felt сконструювали кожну трубу і вузли рами щоб забезпечити максимальну віддачу рами без шкоди для комфорту велосипедиста.
 
ДЕМПФІРУВАННЯ І ПОДАТЛИВІСТЬ

Податливість рами VR досягається за рахунок конструкції заднього трикутника. Завдяки використанню дискових гальм, відпала необхідність в містку між верхніми пір'ям. Це дало можливість змінити конструкцію пір'я і зробити їх більш піддатливими. Додаткове демпфірування забезпечується спеціальним кріпленням пір'я до верхньої і підсідельної труби. Передній трикутник і вилка так само були вдосконалені, щоб демпфіровати вібрації дороги, знижуючи втому райдера при тривалих поїздках.
 
ВЕЛИКИЙ ЗАЗОР ДЛЯ ПОКРИШОК

Слідуючи світовому тренду по збільшенню ширини покришок і ободів, інженери Felt зробили рами і вилки VR у відповідності з усіма сучасними стандартами, надаючи зазор 42мм між пір'ям. Це дозволить власнику VR встановити найширші покришки на ринку, чим не можуть похвалитися більшість конкурентів.
 
ДИСКОВІ ГАЛЬМА і ВСТАВНІ ОСІ

Дискові гальма стали стандартом для шосейних велосипедів. Вони мають велику потужність, точну модуляцію і більше впевненості, в порівнянні з ободними гальмами в будь-яких погодних умовах. У рамі VR використовується стандарт кріплення гальма Flat Mount для кращої ефективності та безпеки, а також для естетики. Для більшої жорсткості і з метою безпеки в велосипеді використовуються вставні осі 12мм, які набагато надійніші класичних ексцентриків, і так само покращують передачу потужності і точність перемикання.
 
СУБ-КОМПАКТНА ТРАНСМІСІЯ

Felt тісно співпрацював з топовими виробниками компонентів, щоб створити інтегровану трансмісію нового зразка для універсального шосейного велосипеда. У моделях VR використовуються шатуни, зірки і касети оптимізовані для довготривалої їзди, а саме використано передавальне число 1: 1 для самих крутих підйомів, при цьому зберігаючи варіанти передач для швидкісної їзди.

ГРАМОТНА ПРОВОДКА ТРОСІВ

У велосипеді Felt VR використовується продумана внутрішня проводка тросів, яка сумісна з усіма трансмісіями існуючими на ринку. Вона підійде для механічних і електричних систем перемикання та розрахована як на одну, так і на дві зірки на шатунах. Місця входу проводки в раму ретельно ущільнені, щоб уникнути попадання вологи і бруду всередину рами. Проводка до переднього гальма проходить всередині вилки, щоб уникнути внутрішніх пошкоджень. У рамі VR продумана внутрішня проводка для регульованого підсідельного штиря.
 
ІНТЕГРАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ

Завдяки зручній геометрії і дисковим гальмах, VR пристосований для використання в погану погоду. Щоб збільшити комфорт, інженери Felt розробили власний комплект інтегрованих крил, які лаконічно виглядають на велосипеді. Рама VR плюс до двох стандартних кріплень для флягодержателя має додаткове кріплення для сумки "bento box" на верхній трубі. Установка сумки дозволить взяти собою додатковий запас їжі і мати до неї швидкий доступ на ходу.
СВІТЛОВІДБИВАЮЧІ ЕЛЕМЕНТИ

Не завжди подорож на велосипеді закінчується в світлий час доби. Саме для таких випадків Felt додали на велосипед світловідбиваючі вставки. Спільно з провідним виробником компонентів, Felt розробив кастомную обмотку керма, яка має вставки, що світяться в темряві.

 

 

 

 

 15.08.2016