Шосейний велосипед Felt Z5


Популярність велосипеда, як спорту, хобі та засоби пересування важко переоцінити. Це доступний вид транспорту і відпочинку дозволяє економити гроші, нешкідливий для навколишнього середовища, і, до того ж приносить масу задоволення, як для дітей, так і для дорослих. Сьогодні існує безліч видів велосипедного спорту і стилів катання, аж до командних ігор, наприклад, велосипедного футболу. Але якщо запитати у першого зустрічного, чи не катається на велосипеді, яка асоціація у нього зі словом «велоспорт», то він, напевно, розповість про шосейному велосипеді і Тур де Франс. І це не випадковість, історія шосейних гонок йде в середину дев'ятнадцятого століття, а з 1896 року вони зараховані до олімпійських дисциплін. На сьогодні шосе є найбільш популярною і розвиненою в комерційному відношенні дисципліною велоспорту, свого роду велосипедна Формула-1.
 
На жаль, популярність шосе в Україні невелика. В першу чергу це обумовлено жахливим якістю доріг і поганий інфраструктури, та й вартість початкових моделей МТБ велосипедів значно нижче, ніж шосейних. Але, не дивлячись на всі негаразди, шосе, як спорт, так і хобі, набирає обертів. Ті, хто коли-небудь пробував прокотитися з вітерцем, назавжди запам'ятовують це відчуття. Відчуття швидкості, прагнення, здається тебе ніхто і ніколи не зможе зупинити - ось, чим приваблює шосейний велосипед.

Як же йдуть справи з шосе у бренду Felt ?! Це основний напрямок у американо-німецького бренду, на розробку якого вони докладають максимальну кількість зусиль. Лінійка шосейних велосипедів представлена ​​моделями, які мають кращі аеродинамічні якості для тріатлону і оброблення, AR, IA, B. Моделі цих лінійок були розроблені так, щоб надавати найменший опір повітря під час руху, і перед запуском у серійне виробництво їх прототипи провели сотні годин в аеродинамічній трубі. Найлегші і жорсткі рами Felt представлені серією велосипедів F, ідеально підходящі для Гранд турів, Олімпійських ігор, і інших статусних велогонок. Самі універсальні і комфортні велосипеди Z серії. Геометрія цих рам продумана так, що гонщик займає природне положення на велосипеді, таким чином дозволяє перебувати в сідлі тривалий період часу ні, відчуваючи особливого дискомфорту. Наприклад, для просунутого велосипедиста, який виріс із алюмінієвої рами, цікавою буде модель Felt Z5. 

Велосипед Z5 створений для довгих заїздів по поганих дорогах. Розслаблена шосейна геометрія і рама з вилкою з карбонового волокна Felt's UHC Performance, дають ефективність гоночного велосипеда, при цьому допомагають зберегти сили на тривалих підйомах і жести спусках. Трансмісія Shimano 105 на 11Під касеті і колеса Felt Road RSL3 більш ніж достатньо ефективні для гонщика любителя.
 
Рама: Карбонова Felt Endurance Road з волокна UHC Performance, виготовлена ​​за допомогою технології нанесення волокна MMC w / InsideOut, каретка BB30, карбоновин дропаути, змінний крюк, внутрішня проводка тросів (сумісна з елестро)
 
Вилка: Карбонова вилка Felt Endurance Road UHC Performance Конусний алюмінієвий шток.
 
Трансмісія: Манетки, перемикачі, касета, шатуни і ланцюг Shimano 105
 
Компоненти: Алюмінієвий кермо Felt SuperLite Road VariableShape, винос Felt VariableAngle, карбоновий подседел Felt SuperLite Road, сідло Prologo Kappa 2
 
Колеса: Felt Road RSL3 з покришками Schwalbe Durano HS 464
 
Вага: 8,79кг

 30.06.2016