VERZAe 20
101 790 грн.

VERZAe 20

додати до порівняння

Серія CITY (Міські).

Електричні велосипеди Felt стануть вам корисні для поїздок в улюблену кав'ярню, або допоможуть поліпшити результати тренувань. Геометрія рами з вертикальною посадкою дозволяє з комфортом пересуватися по місту. Серцем електробайка є потужна і надійна система підтримки Bosch.

VERZAe 20 об'єднує в собі комфортну посадку, елегантний зовнішній вигляд і обладнана найсучаснішими компонентами, що є достатньою рідкістю для електровелосипедів. Результатом став міський велосипед, який відмінно підходить для пересування по місту, поїздок на шопінг і перевезення дітей в спеціальних причепах. VERZAe стане хорошою заміною автомобіля.

Рама: Алюмінієва посилена рама Felt step thru з подвійною батіровкой з Алюмінію 6061. Гідроформінг нижньої труби, Внутрішня проводка тросів, вбудований багажник і замок Basta.

Вилка: SR Suntour SF14-NCX-D DS LO CTS, з блокуванням, хід 63мм.

Двигун: Bosch Active eDrive Unit, потужність 250Wt, 25 км / год.

Компоненти: Алюмінієвий кований винос Felt з регулюванням, Алюмінієве батіроване кермо Felt VERZA, дискові гідравлічні гальма Magura MT 4.

Трансмісія: Манетки NuVinci N330 C3.

Колеса: Передня втулка Shimano HB-M529, задня втулка NuVinci N330 CVP, подвійні усиленні обода Alexrims MD21, покришки Schwalbe Energizer KevlarGuard, Антипрокол, reflective sidewall, 700x38с.