Про бренд

Основа компанії Felt - це три видатні особистості велосипедної індустрії.

Jim Felt (Джим Фелт) - одне з найбільш шанованих імен в історії двоколісного світу. Добре відомий в індустрії мотокросу, як інженер і механік, експерт команд Yamaha ™, Kawasaki ™, Suzuki ™ and Honda ™, він привів до перемоги на сотні трас таких райдерів як: Broc Glover і Johnny O'Mara. Чудовий спортсмен тріатлоніст, в 1991 році він почав розробляти Супертехнологічні і новаторські велосипедні рами для тріатлону, і скоро став дуже відомим і шанованим фахівцем в цій галузі. Рами Джима дуже сподобалися 8-ми кратною чемпіонці з триатлону Paula Newby-Fraser і Kenny Souza, і вони запросили його працювати в компанію Easton Sport ™, де він проектував труби для велосипедних рам. Потім він працював з компанією Answer Products ™, і спільно розробив раму B2, яка стала однією з найвідоміших рам в історії велоспорту.

2000 рік у велосипедної індустрії був роком невизначеності, злиттів, банкрутств і придбань. Двох найбільших компаній на ринку підстерегла така доля. Бив Дьюрінг, віце-президент компанії GT bicycles, у той час був відповідальним за BMX і MTB Suspension напрямки. Маючи багатющий досвід у створенні чудових велосипедів і компонентів найвищої якості, зв'язки в Китаї і Тайвані, він об'єднав свої зусилля з Майклом Муланом, господарем найбільшої німецької компанії Sport Import, дистриб'ютора GT і RockShox (тепер головний офіс Felt). Ця трійця і стала основою нової велосипедної компанії Felt Bicycles, яка стала стрімко розвиватися з року в рік.

За 5 років Felt зріс з 6 моделей для ринку США в 2001, до 140 моделей в 27 країнах світу. Біл, Майкл і Джим разом принесли багато нових ідей у ​​велосипедну індустрію. Вони зібрали команду професіоналів з унікальними навичками і знаннями, щоб створювати кращі в світі велосипеди з душею, з пристрастю і гордістю за свою роботу.

Нас не бентежить успіх конкурентів - нами рухає бажання зрушувати кордони технологій, і ми не дозволяємо собі спочивати на лаврах.